Zakusky Späť k témam

Odpoveď od: dominika pillerova Pridané: 25.02.13 16:57:25

Ahojte potrebujem poradit mam objednavku 500ks zakuskov na svadbu a neviem kolko a ake priblizne druhy zakuskov??? (puncove,dobosove,kokosove) a este ake krmove a suche??? dakujem pekne

Odpovedať »
Odpoveď od: Marcela Zábranská Pridané: 25.02.13 17:45:48

Já většinou dělám věnečky,listové trubičky,malé větrníky,semifreda,ovocné košíčky,punčové řezy,barevné broskvičky apod.Tak snad jsem trochu pomohla.

Odpovedať »
Odpoveď od: terinka Pridané: 25.02.13 18:18:37

ja som mala z jedného plechu takých 60 až 80 kúskov koláčikov, ale vždy robievam drobnučké, osvedčili sa mi.. musíš vedieť koľko kusov nakrájaš z jedného plechu potom to je malina., Horšie by bolo na krabice.. a aké? citrónové rezy, alebo sunqikové, pepermint rezy, bratislavské, medové rezy nie sú spomenuté, makové alebo orechové.. záleží od teba čo zvládneš, a čo chcú. Niekto pýta viac suchých niekto viac mokrých.. suché som vždy robila žĺtkové rezy, griláž, burizónové guľky, kokosové ježe alebo počítam do toho aj šuhajdy, kávové zrná či čokoľvek čo ťa napadne. To som vymenovala len pár čo mi hneď napadlo pri tvojej otázke. Nech sa ti vydarí

Odpovedať »
Odpoveď od: dominika pillerova Pridané: 25.02.13 18:54:19

terinka no ona mi pisala ze by chcela kremove asi nemaju moc radi suche no prave preto som sa pytala co si davaju piect lebo ja som si minuly rok robila na svoju svadbu to co lubime mi a to neni moc svadobne dakujem pekne aspon mam uz predstavu ake druhy jej poviem,tie co som vymenovala ja mam odskusane a viem kolko mi z toho vyjde kusov

Odpovedať »
Odpoveď od: Martina Pavelková Pridané: 25.02.13 18:20:43

ja som robila na svadbu, linecké srdiečka, plnené košíčky,a aj medový rez, niečo ako sacherku...

Odpovedať »
Odpoveď od: Ildi Pridané: 25.02.13 18:38:54

orechová,ananásova,kávova roláda.........

Odpovedať »
Odpoveď od: Milka Parohová Pridané: 25.02.13 18:57:15

ahoj, ja robievam aj parížske rožky, to je takých 80-90 kusov normálnej veľkosti, potom sú vynikajúce sanquikové rezy, karamelové košíčky alebo košíčky plnené orechovo-piškótovou zmesou.
Poraď sa ešte so zákazníčkou, čo by si aj ona predstavovala, urob si súpis zákuskov kremových aj suchých a spolu niečo vyberiete. Držím palce nech sa ti darí pri pečení

Odpovedať »
Odpoveď od: Marta Kolcunova Pridané: 25.02.13 19:23:45

ahoj vetsinou sa pecie tretina suche npr. linecke ovalky kokosove dute oriesky laskonky parisske rozky kokosky atd potom tretina hnecene npr. medove rezi zebro makovi mrieskovi orechovi pekac makovi pekac struhany kokosovi atd atretina piskotove rolady vseliake prezidenske rezi puncovi nugatovi pralinkovi atd je ich kopu

Odpovedať »

Komentáre môžete pridávať až po prihlásení.